AKCESORIA & SERWIS

AKCESORIA & SERWIS

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

ZAMEK CYFROWY LEASH LOCK...

Zamek 3 cyfrowy Leash Lock marki DEMON z linką stalową o dł.91cm.

Chroń swój snowboard, rower podczas swoich wypraw, abyś mógł cieszyć się wypoczynkiem.


Cena podstawowa 63,00 zł Cena 40,95 zł

Zestaw serwisowy Demon...

Zestaw serwisowy Flight Tune Kit marki DEMON dedykowany jest snowboardzistom dbającym zarówno o deskę snowboardową jak i wiązania snowboardowe.

Cena podstawowa 175,00 zł Cena 105,00 zł

Zestaw serwisowy Demon...

Zestaw serwisowy Essential Tune Kit marki DEMON pomocny narciarzom i snowboardzistom przy drobnych naprawach  i smarowaniu sprzętu na zimno i gorąco w trakcie wyjazdów.

Cena podstawowa 135,00 zł Cena 81,00 zł

Zestaw szczotek Demon DS7452

Zestaw marki Demon Speed Brush Kit zawiera szczotki niezbędne do uzyskania najwyższej jakości ślizgu na nartach i snowboardzie.


Cena podstawowa 210,00 zł Cena 157,50 zł

Skrobak do ślizgu Demon DS7304

Skrobak do ślizgu marki Demon to jedno z podstawowych narzędzi przydatnych przy serwisowaniu ślizgu nart i snowboardów. Pozwala zbierać nadmiar smaru przy zastosowaniu smarów na gorąco.


Cena podstawowa 42,00 zł Cena 31,50 zł

Trójkątny Skrobak Do Ślizgu...

Skrobak do ślizgu marki Demon to jedno z podstawowych narzędzi przydatnych przy serwisowaniu ślizgu nart i snowboardów. Pozwala zbierać nadmiar smaru przy zastosowaniu smarów na gorąco.

Cena podstawowa 40,00 zł Cena 30,00 zł

Metalowy skrobak do ślizgu...

Metalowy skrobak do ślizgu marki Demon to jedno z podstawowych narzędzi przydatnych przy serwisowaniu ślizgu nart i snowboardów. Pozwala zbierać nadmiar smaru przy zastosowaniu smarów na gorąco.

Cena podstawowa 40,00 zł Cena 30,00 zł

Wypełniacz ślizgu Demon...

Wypełniacz ślizgu - pałeczki kofiksowe marki Demon używamy do usuwania ubytków na ślizgu nart czy snowboardów powstałych w trakcie jazdy na stoku. Oferujemy pałeczki kofiksowe w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Cena podstawowa 17,00 zł Cena 12,75 zł

Czyściwo do ślizgu Demon...

Base Cleaner zwany czyściwem lub zmywaczem do ślizgu marki DEMON służy do usuwania resztek starych smarów z nart i snowboardów. Każdy serwisant wie, że dokładne usunięcie smarów z poprzedniego serwisu jest niezbędne w przygotowaniu ślizgu do ponownego smarowania. Zaletą base cleaner'a jest to, że substancje w nim zawarte perfekcyjnie oczyszczają ślizg nie powodując jego wysuszenia.

Cena podstawowa 42,00 zł Cena 29,40 zł

Smar / niskie temp. Demon...


Smar do nart i snowboardów marki DEMON służy do serwisowania ślizgu na gorąco, co zapewni trwałe efekty serwisu i poprawi znacząco parametry jezdne.

Oferujemy smary na gorąco w trzech wariantach:

- uniwersalny- do wszystkich temperatur

- zimny - temp. poniżej 0'C

- ciepły - temp. powyżej 0'C

Cena podstawowa 45,00 zł Cena 33,75 zł