Strona główna

Strona główna

Jest 68 produktów.

Pokazano 1-12 z 68 pozycji

Aktywne filtry

ZBROJA ARMOR TEC D3O DS0050

Zbroja Armor Tec D3O marki DEMON została stworzona z myślą o sportowcach. Zbroja wykonana jest z wytrzymałego spandexu z szeregiem otworów wentylacyjnch po bokach, pod pachami, a nawet na plecach. Ochronę stanowi materiał D3O, który jest najnowszą technologią i chroni użytkownika w 13-tu miejscach!.  Wytrzymały i oddychający spandex w połączeniu z D3O sprawia, że zbroja jest superwygodna i stanowi ochronę dla snowboardzistów, narciarzy, rowerzystów górskich, amatorów BMX i kaskaderów.


Cena podstawowa 1 470,00 zł Cena 1 029,00 zł

Smar / wszystkie temp....

Smar / wszystkie temp. Hydro-Carbon marki DEMON to specjalna formuła polisterynu, która została dołożona do firmowego smaru Demona. Specjalna mieszanka podnosi parametry jezdne ślizgu, abyś mógł zostawić wszystkich na stoku daleko za sobą.

Cena podstawowa 49,00 zł Cena 36,75 zł

Czyściwo do ślizgu Demon...

Base Cleaner zwany czyściwem lub zmywaczem do ślizgu marki DEMON służy do usuwania resztek starych smarów z nart i snowboardów. Każdy serwisant wie, że dokładne usunięcie smarów z poprzedniego serwisu jest niezbędne w przygotowaniu ślizgu do ponownego smarowania. Zaletą base cleaner'a jest to, że substancje w nim zawarte perfekcyjnie oczyszczają ślizg nie powodując jego wysuszenia.

Cena podstawowa 42,00 zł Cena 29,40 zł

Wypełniacz ślizgu Demon...

Wypełniacz ślizgu - pałeczki kofiksowe marki Demon używamy do usuwania ubytków na ślizgu nart czy snowboardów powstałych w trakcie jazdy na stoku. Oferujemy pałeczki kofiksowe w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Cena podstawowa 17,00 zł Cena 12,75 zł

Szczotka Do Ślizgu Demon...

Szczotka serwisowa do ślizgu marki Demon - niezbędna do serwisu nart i snowboardów. Używamy jej do oczyszczania ślizgu ze starego smaru, jak i odkrywania struktury ślizgu po nałożeniu nowego smaru.

Cena podstawowa 45,00 zł Cena 33,75 zł

Zbroja Demon Flex Force X...

Zbroja męska marki DEMON Flex Force zapewnia zwiększoną ochronę kręgosłupa, dolnej części pleców i pasa nerkowego, barków, obojczyków, łokci i żeber.  

Zaprojektowana i przetestowanw oparciu o najnowsze technologie D3O i SAS-TEC, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Zastosowana technologia D3O (kręgosłup, barki, łokcie) składająca się z trzech części daje niesamowitą ochronę przy najcięższych upadkach. 

Oddychalność zapewnia mieszanka lycry i materiału siatkowego.


Cena podstawowa 888,00 zł Cena 666,00 zł

Metalowy skrobak do ślizgu...

Metalowy skrobak do ślizgu marki Demon to jedno z podstawowych narzędzi przydatnych przy serwisowaniu ślizgu nart i snowboardów. Pozwala zbierać nadmiar smaru przy zastosowaniu smarów na gorąco.

Cena podstawowa 40,00 zł Cena 30,00 zł

Trójkątny Skrobak Do Ślizgu...

Skrobak do ślizgu marki Demon to jedno z podstawowych narzędzi przydatnych przy serwisowaniu ślizgu nart i snowboardów. Pozwala zbierać nadmiar smaru przy zastosowaniu smarów na gorąco.

Cena podstawowa 40,00 zł Cena 30,00 zł

Skrobak do ślizgu Demon DS7304

Skrobak do ślizgu marki Demon to jedno z podstawowych narzędzi przydatnych przy serwisowaniu ślizgu nart i snowboardów. Pozwala zbierać nadmiar smaru przy zastosowaniu smarów na gorąco.


Cena podstawowa 42,00 zł Cena 31,50 zł

Ostrzałka krawędzi Demon...

Ostrzałka do krawędzi marki DEMON to podstawowe wyposażenie narciarza i snowboardzisty.

Kompaktowa, łatwa w użytkowaniu zapewni możliwość utrzymania krawędzi w idealnym stanie, co przyczyni się do komfortu jazdy i bezpieczeństwa na stoku.


Cena podstawowa 56,00 zł Cena 42,00 zł

Zestaw szczotek Demon DS7452

Zestaw marki Demon Speed Brush Kit zawiera szczotki niezbędne do uzyskania najwyższej jakości ślizgu na nartach i snowboardzie.


Cena podstawowa 210,00 zł Cena 157,50 zł